Şu Ana Kadar Sitemizi 14 Tekil, 24 Çoğul ve Toplam 100 Kişi Ziyaret Etmiştir.
SİTE İÇİ ARAMA :
  Kasko Sigortası
  Hasar oldu, fakat bana ödenen tazminat hasarımı tam olarak karşılamıyor?...
  ”Anlaşmalı Servis” ne demektir?
  "Full Kasko" ne demektir ?
  Ek Sözleşme İle Poliçe Kapsamına Alınabilecek Teminatlar
  Kasko sigortası teminatları nelerdir ?
  Ferdi Kaza Teminatı
  Paket Sigorta Nedir?
√ - SIK SORUNLAN SORULAR

Kasko Sigortası

 

Kasko hasarlarında aracın kullanılamaz hale gelmesi halinde araç bedelinin tamamı ödenir mi?
Kaza sonucu araç kullanılamaz duruma geldiyse bedelinin tamamının ödenebilmesi için aracın piyasa değeri ile sigorta poliçesi üzerindeki bedel karşılaştırlır. Poliçe üzerindeki sigorta bedeli, eksik beyan edilmediyse ve piyasa değeri ile uyum gösteriyorsa araç bedelinin tamamı ödenir.

 

 

Hasar oldu, fakat bana ödenen tazminat hasarımı tam olarak karşılamıyor?...


Hemen-hemen tüm sigorta sözleşmelerinde hasarın eksik ödenmesinin en büyük nedeni, poliçe düzenleme aşamasında sigorta bedellerinin gerçek değere nazaran eksik beyan edilmesidir. Ancak kesin sonuca ulaşabilmek için, poliçe üzerinde yer alan muafiyet ve diğer şartların dikkatle incelenmesi gerekir.


 

”Anlaşmalı Servis” ne demektir?


Sigorta şirketleri Kasko hasarlarında sigortalılara daha iyi hizmet verebilmek için, araçların tamirini en uygun koşullarda yapabilecek yetkili servislerle anlaşabilirler. Bu servisler aracılığı ile sigortalı, hasar sırasında herhangi bir ödeme yapmaz, aracındaki hasar yetkili servislerce giderilir.


 

"Full Kasko" ne demektir ?


Kasko ürünü, çarpma, çalınma ve yanma olarak özetleyebileceğimiz temel teminatlar ve bu teminatlara ek olarak verilen deprem, sel seylap, terör gibi ek teminatların birarada verilmesinden ibarettir. Full kasko tabiri verilebilecek tüm ana teminatlar ve ek teminatların verildiği kasko ürünleri için kullanılan genel bir tabirdir.


 

Ek Sözleşme İle Poliçe Kapsamına Alınabilecek Teminatlar:


Aşağıdaki teminatlar, sigorta ettiren tarafından talep edildiği taktirde Kasko Poliçesi içinde yer alır. Sel, su baskını, Grev, Lokavt, Kargaşalık, Halk Hareketleri ve Terorizm Deprem Araç telefonu Aracın orijinalinde bulunmayıp, sonradan monte edilmiş radyo teyp ve kolonlar Aracın orijinalinde bulunmayıp, sonradan monte edilmiş aksesuarlar Yurtdışı teminatı Yük teminatı

 

Kasko sigortası teminatları nelerdir ?


Kasko Teminatı 1.Araç park veya hareket halinde iken meydana gelebilecek kazalar sonucu maddi hasarlar 2.Aracın yanması, çalınması, sigara ve benzeri maddelerin temasından doğan yangın hariç zararlar 3.Yetkili olmayan kişilere çektirilen araca gelen hasarlar ile kurallara uygun olmadan çekilen veya çektirilen araçlara gelen hasarlar bu teminatın içindedir.

 

 

Ferdi Kaza Teminatı


Sigortalı araçta bulunan sürücü ve yolcuların, yolculuk sırasında, park halinde, araca binip inerken veya aracın bakımı yapılırken karşılaşabilecekleri kaza sonucu ölüm, sürekli sakatlık ve tedavi masrafları risklerini karşılar.

 

 

Paket Sigorta Nedir?


Günlük hayatta karşı karşıya kaldığımız bir çok risk vardır. Bu riskler, sigortacı tarafından ayrı ayrı poliçelerle teminat altına alınabilir. Karşılaşılan birden fazla riskin aynı anda, bir poliçe ile teminat altına alınması, ayrı ayrı poliçe düzenlenmesine göre daha maliyetlidir. Paket sigortalar müşteri tercih ve beklentilerine uygun, birden çok teminatı içeren ve maliyeti düşük olduğu için fiyat açısından da müşteri tarafından cazip bulunabilecek ürünler olmaktadır.

 

Hizmetler   |   Sıkça Sorulan Sorular   |   Poliçe Vademi Hatırlat   |   Kampanyalarımız    |    İnsan kaynakları   |İletişim
                                              

Feritpaşa Mah.Kerkük Caddesi.Damla Sitesi.No:21/F - Gsm :0.532.563 2 233
Telefon :0.332.321 6 444 - Fax :0.332.321 6 888
hasan@bestil.net